Ochrana proti holubům

Holubi, ale i jiné ptactvo je stále vážnějším problémem mnoha měst. Především v historických částech a centrech je nutné ochranu proti holubům řešit velmi intenzivně. Ptačí trus na budovách není jen nevzhledný, ale historické budovy i poškozuje, což vede k velkým nákladům na opravy a údržbu. Řešením je instalace ochranných prvků proti holubům, ať už se jedná o hroty nebo o sítě.

Ochranné hroty proti holubům

Hroty proti holubům se instalují na římsy, parapety, okapy apod. Hroty zabrání dosedání ptáků a tím již zmiňovanému poškození budov. Naše firma Vám nejen dodá ochranné hroty, ale pomůže s návrhem rozmístění a samozřejmě provedeme odbornou instalaci s důrazem na kvalitu a efektivnost řešení.

Sítě proti ptactvu

Pokud není vhodná instalace hrotů proti holubům, další možností je využití ochranných sítí. Sítě jsou vhodné pro ochranu balkónů, lodžií, světlíků a dalších míst, kam by mohli holubi zaletět.

Než se rozhodnete pro konkrétní řešení, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme, který způsob ochrany je pro Vás vhodný a pomůžeme s návrhem a instalací ochranných prvků proti ptactvu.